Półmaraton PKO Białystok - wśród sponsorów Hyundai!

W dniach 12-13 maja 2018 roku odbędzie się Półmaraton Białystok. To już 6. edycja tego popularnego wydarzenia, które jest jednocześnie największym i najbardziej utytułowanym  biegiem Fundacji.

Trasa zawodników została zaplanowana wzdłuż najważniejszych punktów miasta, w programie znajdują się także liczne atrakcje. Nie zabraknie tam również doradców Nord Auto Hyundai, którzy pozostają do Państwa dyspozycji. W trakcie imprezy będzie można zapoznać się z najnowszymi samochodami, jak również skorzystać z jazdy próbnej. To nie lada gratka dla fanów marki Hyundai i miłośników motoryzacji. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nasze flagowe modele, w tym nowy Hyundai KONA, który zachwyca opływową linią i stylową sylwetką.

Od wielu lat aktywnie wspieramy sportowe wydarzenia, dlatego jesteśmy nie tylko oficjalnym partnerem Półmaratonu PKO Białystok, ale i UEFA. Dzięki temu konsekwentnie budujemy wizerunek europejskiej marki, odpowiadającej na potrzeby naszych klientów. Oferowane przez nas samochody to połączenie dynamiki, nowoczesnych technologii oraz wysokiego komfortu. Już w nadchodzący weekend mają Państwo okazję się o tym przekonać i je przetestować. To niepowtarzalna okazja, z której warto skorzystać! Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w białostockim Półmaratonie PKO i przetestowania naszych aut. Zapewniamy moc wrażeń, świetną atmosferę oraz fachową obsługę. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i zaprezentują możliwości samochodów marki Hyundai. Dostępni będą od 11 do 13 maja, dlatego z pewnością znajdą czas dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy serdecznie!

To top