Auta Używane

Kontakt Samochody Używane Białystok:


Marcin Kurowski

Specjalista ds. wycen

Tel: + 48 85 671 20 30

M: +48 606 117 614

E-mail: m.kurowski@nordauto.com.pl

 

 

Kontakt Samochody Używane Warszawa:

 

Tomasz Przewłocki

Konsultant ds. sprzedaży samochodów używanych

Tel: +48 22 863 60 06

M: +48 517 088 372

E-mail: t.przewlocki@nordauto.com.pl

Mariusz Rek

Doradca ds. odkupu samochodów używanych

Tel: +48 22 863 60 06

M: +48 502 776 851

E-mail: m.rek@nordauto.com.pl

Strona www:

uzywane.nordauto.com.pl

 

Już dawno zakup samochodu używanego nie był tak bezpieczny!

Oferujemy Państwu za pośrednictwem specjalnie wybranych Autoryzowanych Dealerów Hyundai pewne i sprawdzone samochody używane różnych marek.

Każdy samochód używany, oferowany w programie Hyundai i-BEST jest nie starszy niż 6 lat, ma przebieg poniżej 120 000km, udokumentowaną historię i poddany został bardzo dokładnej kontroli stanu technicznego.

Decydując się na zakup samochodu w programie Hyundai i-BEST kupujesz nie tylko auto najwyższej jakości. Nasze zobowiązania to również:

Gwarancja 12 miesięcy

Wszystkie samochody używane oferowane w programie Hyundai i-BEST sprzedawane są z 12 miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów, obowiązującą na terytorium całej Unii Europejskiej. Istnieje możliwość rozszerzenia standardowej gwarancji o kolejne 12 miesięcy.

Assistance 12 miesięcy

Naprawa pojazdu na miejscu awarii, holowanie auta do najbliższego autoryzowanego serwisu Hyundai, pojazd zastępczy, zakwaterowanie w hotelu. To wszystko w ramach całodobowej pomocy drogowej, oferowanej na terenie całej Unii Europejskiej przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w ramach gwarancji Hyundai i-BEST.

Kontrola techniczna 100 punktów

Wszystkie oferowane w programie Hyundai i-BEST samochody używane są względnie nowe i nie były intensywnie eksploatowane przez długi czas. Jednakże każde z aut przechodzi weryfikację techniczną w 100 punktach kontrolnych, wykonywaną przez wykwalifikowanych mechaników Hyundai.

Certyfikat jakości DEKRA

Dodatkowo każdy samochód używany, oferowany w programie Hyundai i-BEST posiada certyfikat jakości DEKRA potwierdzający, że stan techniczny pojazdu spełnia rygorystyczne normy jakości opracowane przez rzeczoznawców DEKRA dla samochodów używanych

Jazdy testowe

Każdy samochód używany oferowany do sprzedaży w programie Hyundai i-BEST jest gotów do odbycia jazdy testowej na życzenie Klienta.