Mistrzostwa Świata 2018

Z okazji zbliżających się wielkich emocji sportowych, Hyundai jako Oficjalny Partner FIFA przygotował specjalną ofertę samochodów w dedykowanej mistrzowskiej wersji GO! oraz Mistrzowską Loterię Hyundai dla wszystkich miłośników piłki nożnej i nie tylko!

Mistrzostwa Świata FIFA 2018 to czas, na który czekają wszyscy fani piłki nożnej. Turniej, w którym udział wezmą 32 reprezentacje krajów rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 15 lipca 2018 roku. Rosja jako gospodarz turnieju, będzie miała zaszczyt zorganizować go po raz pierwszy w Europie Wschodniej.

Specjalna oferta samochodów w wersji GO!

Hyundai wraz ze zbliżającym się turniejem Mistrzostw Świata FIFA 2018 przygotował specjalną ofertę dedykowanych samochodów w wersji GO!. To, co wyróżnia nowe modele Hyundai i10, i20, i30 oraz Tucson w mistrzowskiej wersji to bogate wyposażenie w promocyjnych cenach i dedykowany kolor lakieru nadwozia Champion Blue w opcjonalnym wyborze. Wersje specjalne GO! są dostępne z sumą korzyści aż do 13 000 zł!

Samochody Hyundai dedykowane piłkarskim Mistrzostwom Świata, w których udział weźmie także reprezentacja Polski, dostępne są również u Autoryzowanego Dealera Hyundai w Białymstoku i Warszawie.

Mistrzowska Loteria Hyundai

Weź udział w Mistrzowskiej Loterii Hyundai i wygraj nagrody w postaci nowego samochodu Hyundai i30 oraz piłek i biletów na mecze Mistrzostw Świata FIFA 2018. Aby wziąć udział w loterii, umów się na jazdę testową Hyundaiem w jednym z salonów Hyundai, np. w Białymstoku i walcz o wspaniałe nagrody.

Szansę na wygranie nagrody pierwszego stopnia w postaci nowego Hyundai i30 GO! Plus w limitowanym kolorze Champion Blue mają osoby, które kupią jeden z modeli Hyundai. W kolejnych stopniach nagród do zgarnięcia jest 5 podwójnych pakietów wyjazdowych na Mundial wraz z biletami na mecz Polska — Senegal, transportem, 3 noclegami w Moskwie oraz wyżywieniem i programem zwiedzania. Wśród pozostałych nagród znajdują się 3 podwójne bilety na mecz finałowy Mistrzostw Świata FIFA 2018, 45 podwójnych biletów na mecz Polska — Senegal oraz 600 replik oficjalnych piłek meczowych Adidas Telstar 18.