Przegląd gwarancyjny i okresowy w Hyundai

Zadbaj o swoje auto z Nord Auto


Nord Auto w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 217 oferuje przegląd gwarancyjny HYUNDAI, dzięki któremu będziesz mógł w stu procentach czuć się bezpiecznie w swoim aucie. Przegląd okresowy jest bardzo ważnym elementem życia Twojego auta. I dlatego każdy kierowca musi zadbać o zapewnienie jego właściwej eksploatacji przez cały okres użytkowania. Autoryzowany serwis Nord Auto tego południowo-koreańskiego producenta samochodów zajmie się wszystkim tak, abyś miał pewność że wszystko przebiegnie sprawnie i szybko. Przegląd HYUNDAI z pomocą naszych doświadczonych doradców technicznych to najwyższa jakość usług i oryginalnych części, fachowe doradztwo oraz indywidualne oferty dostosowane do potrzeb Twojego samochodu. W chwili, gdy Twój Hyundai ulegnie awarii, jesteś chroniony usługą Assistance przez 5 lat na terenie kraju i za granicą. Minimalny zakres oferowanych usług w zakresie samochodów osobowych to holowanie do najbliższego dealera HYUNDAI.

Przegląd gwarancyjny HYUNDAI - zakres


W ramach przeglądu gwarancyjnego proponujemy coroczne kontrole, mające na celu wyłapanie małych usterek zanim przerodzą się w poważne problemy z samochodem. Przeglądy gwarancyjne dotyczą m.in. sprawdzenia poziomu oleju silnikowego, stanu klocków hamulcowych, poziomu płynu chłodzącego, stanu i ciśnienia ogumienia oraz ocenę stanu nadwozia. Z kolei przeglądy rozszerzone obejmują: sprawdzenie układu chłodzenia, ustawienia świateł, komory silnika od góry i od dołu, układu wydechowego, stanu przedniej i tylnej osi, paska wielorowkowego, zaczepu holowniczego. Nasi specjaliści dokonają w Twoim aucie ponadto przeglądu stanu lakieru, wycieraczek i spryskiwaczy, oświetlenia wnętrza, dachu przesuwnego oraz nasmarują zawiasy maski by nie sprawiały problemów przy otwieraniu. Autoryzowany serwis HYUNDAI w Warszawie oferuje ponadto prace dodatkowe, takie jak m.in. sprawdzenie i wymiana paska rozrządu i napinacza, świec zapłonowych, oleju przekładniowego ATF, filtra powietrza, paliwa i mikrofiltra, oleju do sprzęgła Haldex, płynu hamulcowego, filtra fazy gazowej i ciekłej LPG czy oczyszczenie hamulców bębnowych.

Powierzając nam swój model HYUNDAIA m.in. Tucson, i30, i20, i30, ix35 zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu i na pierwszy przegląd wszystkich użytkowników i właścicieli samochodów Hyundai zarówno w okresie gwarancji jak i po jego upływie.

Przegląd gwarancyjny HYUNDAI - co otrzymujesz?

  • 5 lat kontroli technicznej,
  • 5 lat gwarancji na lakier - wszystkie nowe modele HYUNDAI z wyjątkiem H350,
  • 2 lata gwarancji na wszystkie oryginalne części zamienne,
  • 3 lata na oryginalne akcesoria Hyundai MOBIS,
  • 12 letnia ochrona perforacji nieograniczoną limitem kilometrów,
  • 3 letni okres gwarancji bez limitu kilometrów w przypadku samochodów dostawczych HYUNDAI H350,
  • 5 letnia gwarancja bez limitu kilometrów w przypadku samochodów Hyundai IONIQ.


HYUNDAI cennik przeglądów

Ile kosztuje przegląd gwarancyjny Hyundai? Cena przeglądu zależy od modelu i marki pojazdu danego samochodu. Firma działa w oparciu o system, który kalkuluje koszty przeglądów okresowych i przeglądu gwarancyjnego.