Nord Auto Warszawa

Aleje Jerozolimskie 217
02-222 Warszawa

Infolinia 22 822 00 50

Serwis mechaniczny

tel. 517-088-701  

tel. 517-088-704

Wojciech Więclewski

tel. 600-454-441

Mirosław Kuchta tel. 600-333-406

Dział części Paweł Dobrzeniecki tel.517-088-016

Dział blacharsko – lakierniczy tel. 22 873-02-45

Adam Centkowski tel. 517-088-680

Recepcja Wiktoria Wyszyńska tel. 517-088-618

serwiswarszawa@nordauto.com.pl

czesciwarszawa@nordauto.com.pl

szkodywarszawa@nordauto.com.pl

recepcjawarszawa@nordauto.com.pl

uzywanewarszawa@nordauto.com.pl

 

 

Autoryzowany serwis Hyundai Warszawa

Bezpieczeństwo na drodze to podstawa, dlatego aby czuć się bezpiecznie i pewnie na drodze, warto zadbać o swój samochód. Autoryzowany serwis Hyundai w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 217 oferuje kompleksowe usługi z zakresu mechaniki samochodowej, elektroniki, elektrotechniki i diagnostyki. Warsztat samochodowy wyposażony jest w profesjonalne narzędzia diagnostyczne, dzięki którym świadczony jest pełen zakres usług i napraw związanych z obsługą samochodów osobowych. Wszystkie prace serwisowe wykonywane są przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w modelach aut różnych marek.

Oferta autoryzowanego serwisu Hyundai w Warszawie


Zakres naszych usług to m.in:  diagnostyka komputerowa, przeglądy rejestracyjne, sprawdzanie i ustawianie geometrii kół, wymiana opon i wulkanizacja, wymiana amortyzatorów, tłumików, kompleksowy serwis klimatyzacji i inne usługi związane z diagnostyką, konserwacją i naprawą samochodu. Zapewniamy oryginalne części samochodowe i sprawdzone zamienniki.

W swojej łączymy ogromną pasję do motoryzacji, gruntowną wiedzę, praktyczne umiejętności dostępne dla naszych klientów indywidualnych i firm w atrakcyjnych cenach. Serwis Hyundai Warszawa to wysoki standard i jakość oferowanych usług, dzięki czemu każdy klient obsługiwany jest z indywidualnym podejściem i największą starannością. Nasi pracownicy służą pomocą w wyborze warunków płatności oraz kwestii ubezpieczenia.

Nasz serwisu oferuje ponadto okresowe przeglądy i wymianę:

 • filtrów
 • tarcz i klocków hamulcowych
 • olejów silnikowych i przekładniowych
 • płynu hamulcowego
 • płynów chłodzących
 • kasowanie wskaźników inspekcji
 • świec zapłonowych i żarowych, przewodów wysokiego napięcia i innych
 • pasków rozrządu, klinowych i wielorowkowych
 • elementów układów wydechowych
 • elementów zawieszenia (wahacze, sprężyny, sworznie wahaczy, amortyzatory)
 • elementów układów kierowniczych (drążki, końcówki drążków)

 

Nasza Autoryzowana stacja obsługi aut marki Hyundai, to nie jest zwykły warsztat samochodowy. Świadczymy najwyższą jakość usług przez Certyfikowanych specjalistów, którzy przechodzą szkolenia techniczne i produktowe, wówczas są Państwo pewni, że obsługa i naprawa samochodu przebiega zgodnie z wytycznymi producenta.

Nasze ASO zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części dzielnicy Włochy na osiedlu Salomea. Cieszymy się coraz większym zaufaniem wśród rosnącej grupy Klientów. 

Serdecznie zapraszamy każdego kierowcę do autoryzowanego serwisu Hyundai zajmującego się profesjonalną naprawą aut różnych marek.