Aktualności

Hyundai Białystok w scenerii V Supraskiego Maratonu Leśnego

03.10.2022

 

 

3 września 2022r. Hyundai Nord Auto Białystok uczestniczył w V edycji Supraskiego Maratonu Leśnego jako partner wydarzenia. 220 biegaczy z całej Polski wystartowało w zawodach na 3 dystansach: 42, 21 i 10 km.

Trasa prowadzi w głąb Puszczy Knyszyńskiej przez leśne dukty, szutrowe drogi oraz urokliwe wsie. Na mecie zlokalizowanej w przepięknej scenerii ogrodów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych czekały na biegaczy leżaki, kocyki oraz przepyszne posiłki regeneracyjne. Supraski Maraton Leśny to połączenie biegu z piknikiem rodzinnym. W tym roku zaprosiliśmy do udziału również dzieci, które zmierzyły swoje siły na dystansach: 200m, 500m i 1km. Czekały na nie także takie atrakcje jak huśtawki, pajęczyna oraz lina po której mogły wspiąć się na szczyt drzewa.

Leśne biegi pod względem terenu oraz umiejscowienia punktów żywieniowych wymagają odpowiedniego wsparcia, które zapewniła marka samochodów Hyundai. Samochody idealnie wkomponowały się w scenerię leśną i miały szansę zaprezentować swoje walory w skrajnie trudnym terenie aby towarzyszyć przy poszczególnych metach tras biegowych.

Każdy biegacz mógł wziąć udział w losowaniu wybranych modeli z pełnym bakiem na weekend od Nord Auto Białystok, co wywołało ogromne emocje.