Nord Auto - dealer Hyundai w Białymstoku

 

Dla wszystkich naszych klientów w placówkach w Białymstoku oprócz pojazdów z silnikami benzynowymi oferujemy modele hybrydowe i elektryczne. To nowoczesne, bardzo oszczędne, niezawodne auta oparte na najnowszych technologiach. Z ekologicznej jazdy będą mogli się cieszyć przyszli właściciele, takich modeli jak IONIQ 5, IONIQ Hybrid czy Electric i Plug-In. 

 

Chcemy jednak zaznaczyć, że Nord Auto Autoryzowany Dealer Hyundai w Białymstoku zapewnia także modele elektryczne, hybrydowe i wersje plug-in Crossoverów i SUV-ów. Jedną z najpopularniejszych KONA, większego Tucsona, a także największego dostępnego w gamie koreańskiego producenta Santa-Fe. Dla prawdziwych fanów innowacji i technologii proponujemy model NEXO zasilany ogniwami paliwowymi! 

 

Zapewniamy finansowanie samochodów Hyundai dla firm i klientów indywidualnych

 

Nord Auto Dealer Hyundai Białystok to placówka, w której każdy znajdzie ofertę dla siebie. Zadbamy bowiem o odpowiednie finansowanie Państwa przyszłych samochodów. Zachęcamy do wyboru wygodnego kredytu lub oferty leasingowej. Zapewniamy także najnowszy sposób finansowania nowego pojazdu marki Hyundai, czyli abonament. Klient jeździ pojazdem, płaci za niego ustaloną miesięczną kwotę, a my zajmujemy się pełną obsługą auta. Oferujemy tym samym naprawy w cenie czy pakiety przeglądów. Oczywiście koszt opon zimowych, ich wymiana oraz ubezpieczenie samochodu również są na naszej głowie! 

 

Serwisujemy samochody w Nord Auto Hyundai!

 

Autoryzowany Dealer samochodów marki Hyundai Nord Auto z siedzibą w Białymstoku proponuje także pełną ofertę serwisową. Obejmuje ona między innymi regularne wymiany oleju, filtrów i opon, pełen serwis klimatyzacji czy wymiany zużytych części, takich jak na przykład klocki i tarcze hamulcowe. Wszelkie prace wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Zawsze wykorzystujemy oryginalne części z gwarancją producenta, gdy konieczna jest wymiana. Dbamy także o to, aby nasi klienci otrzymali oryginalne akcesoria, na które również udzielamy gwarancji.