O nas

Nord Auto Autoryzowany Dealer Hyundai

Zapraszamy

Nord Auto kompleksowo dba o dobór odpowiedniego auta, formy finansowania, ubezpieczenia a także dalszego serwisowania i ewentualnego odkupu dotychczasowych pojazdów. W współpracę z klientem wkłada całe serce, będąc zaangażowanym oraz otwartym na Państwa potrzeby. Wybierając Nord Auto zyskują Państwo rzetelnego partnera w prowadzeniu firmy. Działalność Nord Auto niejednokrotnie spotykała się z uznaniem opiniotwórczych mediów i instytucji o czym mogą świadczyć otrzymane nagrody i wyróżnienia.

 

Samochody Hyundai - Nord Auto Białystok i Warszawa

Dla wszystkich naszych klientów w placówkach w Białymstoku i Warszawie oprócz pojazdów z silnikami benzynowymi oferujemy modele hybrydowe i elektryczne. To nowoczesne, bardzo oszczędne, niezawodne auta oparte na najnowszych technologiach. Z ekologicznej jazdy będą mogli się cieszyć przyszli właściciele, takich modeli jak IONIQ 5, IONIQ Hybrid czy Electric i Plug-In. 

 

Chcemy jednak zaznaczyć, że Nord Auto Autoryzowany Dealer Hyundai w Białymstoku i Warszawie zapewnia także modele elektryczne, hybrydowe i wersje plug-in Crossoverów i SUV-ów. Jedną z najpopularniejszych KONA, większego Tucsona, a także największego dostępnego w gamie koreańskiego producenta Santa-Fe. Dla prawdziwych fanów innowacji i technologii proponujemy model NEXO zasilany ogniwami paliwowymi! 

Zapewniamy finansowanie dla firm i klientów indywidualnych

Nord Auto Dealer Hyundai Warszawa i Białystok to placówki, w których każdy znajdzie ofertę dla siebie. Zadbamy bowiem o odpowiednie finansowanie Państwa przyszłych samochodów. Zachęcamy do wyboru wygodnego kredytu lub oferty leasingowej. Zapewniamy także najnowszy sposób finansowania nowego pojazdu marki Hyundai, czyli abonament. Klient jeździ pojazdem, płaci za niego ustaloną miesięczną kwotę, a my zajmujemy się pełną obsługą auta. Oferujemy tym samym naprawy w cenie czy pakiety przeglądów. Oczywiście koszt opon zimowych, ich wymiana oraz ubezpieczenie samochodu również są na naszej głowie! 

Serwisujemy samochody w Nord Auto Hyundai!

Autoryzowany Dealer samochodów marki Hyundai Nord Auto z siedzibą w Warszawie i Białymstoku proponuje także pełną ofertę serwisową. Obejmuje ona między innymi regularne wymiany oleju, filtrów i opon, pełen serwis klimatyzacji czy wymiany zużytych części, takich jak na przykład klocki i tarcze hamulcowe. Wszelkie prace wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Zawsze wykorzystujemy oryginalne części z gwarancją producenta, gdy konieczna jest wymiana. Dbamy także o to, aby nasi klienci otrzymali oryginalne akcesoria, na które również udzielamy gwarancji.