Salon Hyundai Białystok

 

Dealer samochodów marki Hyundai w Białymstoku przygotował specjalną ofertę dla klientów indywidualnych oraz firm. Easy Eco to bowiem atrakcyjne sumy korzyści oraz pełen wachlarz promocyjnych opcji, gdzie główną różnicą jest rodzaj finansowania. Co ważne, oferta ta skierowana jest do osób bez względu na ich bieżące możliwości finansowe. Jak zapowiedzieliśmy, na pewno znajdziesz u nas opcję, której będziesz mógł sprostać. Oczywiście przed zakupem, upewnimy się, czy jest to możliwe. Co więcej, otrzymasz od nas szczegółową ofertę, w której opisane zostaną wszelkie koszty, jakie będą konieczne do uiszczenia po zakupie pojazdu. Oczywiście zaprosimy Cię na jazdę testową, w końcu musisz wiedzieć, jaki model nowego Hyundaia w ofercie Easy Eco wybrać!

Jedenaście wyjątkowych modeli marki Hyundai u Nord Auto

Dla wszystkich klientów indywidualnych i firm dealer Hyundai Nord Auto Białystok ma wyjątkową ofertę dokładnie jedenastu modeli pojazdów tej marki! Każdy z nich oczywiście w Easy Eco. To jednak nie koniec, wszystkie elektryczne wersje dostępne są w programie dopłat rządowych „Mój Elektryk”, które pozwalają uzyskać dofinansowanie rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Salon Hyundai w Białymstoku ma dla Ciebie model Ioniq 5, jeden z najnowszych samochodów elektrycznych w szerokiej gamie koreańskiego producenta. Nie brak także modelu Santa Fe, największego z rodziny, co ciekawe, hybrydowego! Nie mogło zabraknąć niezwykle nowoczesnego Santa Fe Plug-In Hybrid – brak benzyny? Nic nie szkodzi, w końcu jest jeszcze naładowany silnik elektryczny!

Każdy klient będzie mógł skorzystać z dostępnego w ofercie modelu Tucson o zrewolucjonizowanej stylistyce i z hybrydowymi osiągami, które pozwalają uzyskać najwyższy moment obrotowy już sekundę po wciśnięciu pedału gazu. Co ważne, tak jak w przypadku modelu Santa Fe, również Tucson dostępny jest w wersji Plug-in Hybrid. Nie brak w ofercie bardzo popularnej w ostatnim czasie Kony Hybrid oraz tej w wersji Full Electric z rocznika 2020 i 2021. Autoryzowany dealer Hyundai Auto Nord w Białymstoku nie zapomniał także o trzech wersjach modelu Ioniq! Należy zauważyć, że wszystkie opisane pojazdy można zyskać za sprawą różnych rodzajów finansowania, między innymi Kredytu Easy Move On oraz leasingu Easy Move On! Oczywiście ostateczny wybór finansowania pozostawiamy Tobie!

Jazda testowa dla każdego – zapisz się już teraz! 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zanim wybierzesz formę finansowania, a nawet ostateczny model, będziesz chciał przetestować dostępne w naszym salonie modele marki Hyundai. Jesteśmy na to przygotowani! Udostępniamy na stronie prosty, krótki, lecz treściwy formularz pozwalający zapisać się na jazdę testową. Wystarczy, że wybierzesz model, jaki chciałbyś sprawdzić, wersję silnikową, która Cię interesuje, a także podasz nam kilka danych kontaktowych, między innymi imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego czy adres e-mail. Odezwiemy się w ciągu 12 godzin od wypełnienia formularza i podamy możliwe terminy do wyboru. Salon Hyundai w Białymstoku będzie czekał na Ciebie z przygotowanym do jazdy Tucsonem, Santa Fe czy Koną – w zależności, co wybierzesz!

Czym jest Hyundai Promise? 

Niezwykle ciekawa oferta, z której korzysta coraz więcej naszych klientów, czyli Hyundai Promise. Jest to nic innego jak możliwość zakupu używanego Hyundaia, ale na bardzo dogodnych warunkach i bez najmniejszych wątpliwości co do stanu auta. Wszystko za sprawą pełnej kontroli każdego używanego modelu, zanim ten trafi do oferty Hyundai Promise. Każdy, kto zdecyduje się na taki egzemplarz, ma pewność, że jest to samochód, którego właściciel się zmienił, jednak jakość pozostała bez zmian! 

Pewna gwarancja dla każdego klienta Nord Auto Hyundai Białystok

Na każdy zakupiony w salonie Hyundai Nord Auto w Białymstoku samochód, oferujemy 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Co ważne, gwarancja dostępna jest w standardzie, nie ma konieczności uiszczania dodatkowych opłat. To jednak nie koniec, bo w przypadku Hyundai Promise, oferujemy gwarancję od 2 do 5 lat, a dodatkowo roczny pakiet Assistance. Kup nowy lub używany model marki Hyundai i ciesz się bezpieczną, pewną jazdą przez kolejne lata!