Samochody używane Nord Auto Hyundai Warszawa

Hyundai Promise – 100% sprawne auta używane u Nord Auto Warszawa

 

Nie stać Cię na nowy model Hyundaia? Może po prostu nie chcesz nowego auta, bo wolisz część zaoszczędzonych pieniędzy przeznaczyć na wakacje, remont mieszkania lub rozpoczęcie budowy domu? W takim razie mamy dla Ciebie świetną propozycję, a jest nią Hyundai Promise. To oferta, obok której nie możesz przejść obojętnie, jeśli aktualnie jesteś na kupnie używanego samochodu. Proponujemy w niej auta kilkuletnie, które „chciałyby” zmienić właściciela. Co ważne, są to pojazdy w 100% sprawne, bo sprawdzane przez naszych mechaników i elektryków od podszewki, aż po płetwę rekina na dachu.

 

Dzięki temu doskonale wiemy, że oferujemy naszym klientom tylko i wyłącznie bezpieczne, pewne samochody używane. Nord Auto Hyundai Warszawa z ofertą Hyundai Promise to bez dwóch zdań lepsza opcja od szukania używanego samochodu na własną rękę. W końcu nigdy nie wiesz, na co się decydujesz i czy nie okaże się, że wybrałeś skarbonkę bez dna, a nie bezawaryjne auto na dojazdy do pracy lub dalsze podróże.

 

W programie Hyundai Promise dbamy o to, abyś nie musiał wyszukiwać ofert na portalach aukcyjnych, tracić czasu, a na koniec po kilku miesiącach podróżowania kupionym pojazdem, zawieść się ze względu na jego stan techniczny i konieczność napraw najważniejszych podzespołów. W sytuacji zakupu auta z oferty Hyundai Promise taka sytuacja nie wystąpi, potwierdza to certyfikat jakości DEKRA, jaki otrzymuje każdy model z oferty. Samochody używane Hyundai czekają na Ciebie na naszej stronie internetowej. Już teraz możesz sprawdzić, jakie modele masz do dyspozycji. Zachęcamy także do kontaktowania się z lokalnym dealerem, który oprócz zaoferowania Ci konkretnych modeli odpowie na każde inne pytanie, między innymi dotyczące rodzaju finansowania auta używanego czy ewentualnej sprzedaży Twojego aktualnego pojazdu.

 

Szereg korzyści dla zdecydowanych na Hyundai Promise w Nord Auto Warszawa

 

Wybierając Hyundai Promise, decydujesz się na szereg korzyści, jakie ta oferta za sobą niesie. Przede wszystkim możesz liczyć na minimum 2, a nawet 5 lat gwarancji na auto. Co więcej, zapewniamy co najmniej roczny, całodobowy Assistance, który obejmuje pomoc drogową za darmo na terenie naszego kraju bez względu na to, co wydarzyło się na drodze (wypadek, awaria, przebita opona itp.).

 

Chcemy Cię także zapewnić, że nie musisz martwić się o swój stary samochód. Salon Hyundai Warszawa jest bowiem w stanie go odkupić, a Ty otrzymane pieniądze przeznaczysz na zakup modelu z Hyundai Promise. To nie koniec, wybierając tę ofertę, zyskujesz powitalny pakiet serwisowy, czyli między innymi bezpłatne kontrole pojazdu czy tańsze przeglądy serwisowe. Jesteśmy pewni, że ta oferta Ci się spodoba!