Większe możliwości kompaktowych rozmiarów.

Nowy Hyundai i10 wyróżnia się zmodernizowanym wyglądem wnętrza, jak i zewnętrznym w porównaniu z oryginałem, który pojawił się na rynku w 2019 roku. Nowy model został wyposażowny również w zaawansowane funkcje łączności, elementy zapewniające komfort i technologie, które zwykle są dostępne tylko w wyższych segmentach. To śmiałe posunięcie sprawia, że model jest jeszcze bardziej konkurencyjny w swojej klasie. Dla poszukujących większych emocji przewidziano sportowy wariant i10 N Line, inspirowany sportowymi modelami N firmy Hyundai.

Stylistyka

Odważny design.

Nowy model i10 teraz ma bardziej sportową sylwetkę i sprawia wrażenie odważniejszego, dzięki zgrabnej linii dachu i dużemu rozstawowi osi.

Nowe światła przednie i grill.

Wewnętrzna część reflektorów oraz przednie i tylne zostały przeprojektowane. Przednie światła LED do jazdy dziennej (DRL) zostały zintegrowane ze sportową, szeroką przednią osłoną chłodnicy, która ma nowy wzór nawiązujący do struktury plastra miodu. 

Felgi aluminiowe 15“.

Nowy model i10 posiada również nowo zaprojektowany wzór 15-calowych felg aluminiowych. Dodatkowo tylne światła LED układają się teraz w literę „H”.

Wnętrze

Przestronne stylowe wnętrze.

Wewnątrz zaprojektowanej na nowo, stylowej kabiny znajdziemy atrakcyjne wzory i tekstury oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. 

N Line

Więcej emocji.

Zobacz jak możesz przenieść się na wyższy poziom dzięki usportowionej wersji N Line, inspirowanej sportowymi modelami N. 
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Sportowy design.

  i10 N Line wyróżniają elementy stylistyczne inspirowane sportami motorowymi, w tym specjalnie zaprojektowane felgi, zderzaki, wstawki i czerwone akcenty.
 2. Sportowe akcenty.

  Kierownica z motywem N Line i dźwignia zmiany biegów podkreślone są czerwonymi pierścieniami nawiewów klimatyzacji, kontrastującymi z czarną deską rozdzielczą.
 3. Sportowe fotele.

  Sportowe fotele oferują lepsze podparcie podczas dynamicznej jazdy, a oparcia siedzeń są obszyte czerwoną, kontrastującą nicią.

  Osiągi

  Wydajne układy napędowe.

  Do wyboru są dwa silniki benzynowe: 3-cylindrowy silnik o pojemności 1.0 litra o mocy 67 KM i momencie obrotowym 96 Nm oraz 4-cylindrowy silnik o pojemności 1.2 litra o mocy 84 KM i momencie obrotowym 118 Nm.  Mocniejszy silnik oferowany jest również ze skrzynią zautomatyzowaną.
  Image of a 1.0 T-Gdi engine

  Mocniejszy silnik dla wersji N Line.

  Dostępny w i10 N Line 3-cylindrowy silnik T-GDI osiąga moc maksymalną 100 KM przy 4500 obr./min. Nowoczesna jednostka zapewnia lepsze osiągi, pozwalając na dynamiczne przemieszczanie się nie tylko w dużych miastach.

  Dowiedz się więcej o nowym i10.

  Nowy Hyundai i10 ustanawia nowe standardy w segmencie miejskich hatchbacków. Dowiedz się więcej o dostępnych wersje wyposażenia, różnych kombinacjach napędów oraz bogatym pakiecie systemów bezpieczeństwa.