Serwis Nord Auto Hyundai w Białymstoku

 

Autoryzowany serwis Hyundai w Białymstoku to certyfikowani specjaliści po licznych kursach i szkoleniach z zakresu obsługi technicznej pojazdów. Dzięki temu wszelkie zlecone naprawy przebiegają zgodnie z aktualnymi wymaganiami producenta, wykonywane są odpowiednio szybko przede wszystkim jednak skutecznie. ASO Hyundai to miejsce zrzeszające profesjonalistów i pasjonatów, osoby chcące pomóc każdemu, kto ma problem z pojazdem tej marki. Nawet regularne kontrole stanu technicznego auta prowadzone są przez najlepszych fachowców w naszej placówce. Serwis Nord Auto Hyundai to wysoka dbałość o satysfakcję każdego klienta, bo dla nas nie liczy się tylko i wyłącznie samochód, ale także jego właściciel.

 

Co możemy naprawić?

 

Wybierając serwis ASO Hyundai w Białymstoku, wszyscy klienci mogą skorzystać z kilku podstawowych pakietów napraw. Serwis obejmie między innymi hamulce, wymienimy na nowe klocki i tarcze, oczywiście wykorzystamy do tego oryginalne cześći zgodne z katalogiem koreańskiego producenta. Zadbamy także o skuteczną wymianę oleju oraz filtrów – zdajemy sobie sprawę z tego, że czysty olej to maksymalne wykorzystanie potencjalnych osiągów silnika. 

 

Zajmujemy się klimatyzacją, dokonamy jej pełnego serwisu, który wpłynie nie tylko na niższą temperaturę wewnątrz auta podczas upalnych dni. Zwiększy się skuteczność klimatyzacji, ale również jakość powietrza wpuszczanego do kabiny. Będzie ono wolne od bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów – podczas każdego serwisu dokonujemy ozonowania z pomocą specjalistycznych ozonatorów. 

 

Serwis Hyundaia w Białymstoku to miejsce, gdzie oprócz napraw mechanicznych możliwe jest wykonanie wszelkich poprawek blacharsko-lakierniczych. Usuniemy niewielkie zarysowania, wgniecenia, zadbamy także o powrót karoserii do pierwotnego stanu po gradobiciu. Ponadto wymienimy przednią i inne szyby na nowe, jeśli będzie to konieczne.

 

Samochody zastępcze dla naszych klientów

 

Wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest samochód, w końcu to środek transportu do pracy, szkoły czy na zakupy, dlatego serwis ASO Hyundai w Białymstoku proponuje klientom pojazd zastępczy. Jeżeli klient nie będzie potrzebował auta tymczasowego, zaproponujemy podwiezienie we wskazane przez niego miejsce. Oczywiście po naprawie jego samochodu, znów zaoferujemy transport, tym razem pod drzwi naszej placówki. Chcemy, aby zleceniodawcy cenili sobie nasze usługi, wiemy, że możemy to osiągnąć tylko i wyłącznie troską o samochód, ale i klienta. Zapraszamy do skorzystania z oferty autoryzowanego serwisu Hyundai w Białymstoku Nord-Auto.