Kontakt

Wybierz salon

Nord Auto

al. Jana Pawła II 85

15-703 Białystok

Zobacz więcej

Nord Auto

al. Jana Pawła II 85

15-703 Białystok

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 8.00 - 18.00
Sob: 9.00 - 14.00

 

Nord Auto

al. Jana Pawła 85

15-703 Białystok

 

salon@nordauto.com.pl

serwis@nordauto.com.pl

auta.uzywane@nordauto.com.pl

 


 

(85) 671 20 30

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Recepcja Salonu Sprzedaży

 

Pon. - Pt. 8.00 - 18.00;

Sob. 10.00 - 14.00

 

Joanna Zubrycka

Administracja Sprzedaży

tel. 606 930 138
e-mail: j.zubrycka@nordauto.com.pl

Dział sprzedaży

 

Pon.-pt.: 8:00 - 18:00

Sobota: 8:00 - 14:00

 

Adam Milewski

Kierownik Sprzedaży Samochodów

tel. 606 117 643
e-mail: a.milewski@nordauto.com.pl

Karolina Tarnawczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 502 776 899
e-mail: k.tarnawczyk@nordauto.com.pl

Maciej Hołoweńko

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 606 311 465
e-mail: m.holowenko@nordauto.com.pl

Dariusz Biernacki

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. 797 380 837
e-mail: d.biernacki@nordauto.com.pl

Dział Samochodów Używanych

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Katarzyna Rys

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów używanych

tel. 509 779 141
e-mail: k.rys@nordauto.com.pl

Recepcja Serwisu

 

Pon. - Pt. 8.00 - 18.00;

Sob. 10.00 - 14.00

 

Agnieszka Jarosz

Asystent Serwisu

tel. 606436812
e-mail: a.jarosz@nordauto.com.pl

Dział Serwisu

 

Pon. - Pt. 8.00 - 18.00;

Sob. 10.00 - 14.00

Niedziela Nieczynne

 

Artur Januszewski

Kierownik Serwisu

tel. 600073888
e-mail: a.januszewski@nordauto.com.pl

Rafał Krupicki

Doradca Serwisowy

tel. 795578858
e-mail: r.krupicki@nordauto.com.pl

Stanisław Matys

Doradca Serwisowy

tel. 795578858
e-mail: s.matys@nordauto.com.pl

Ubezpieczenia

 

Pon. - Pt. 9.00 - 17.00;

Sobota Nieczynne

Niedziela Nieczynne

 

Iwona Gieniusz

Specjalista ds Ubepieczeń

tel. 502 778 462
e-mail: i.gieniusz@nordauto.com.pl

Dział Części i Akcesoriów

 

Pon. - Pt. 8.00 - 18.00;

Sob. 10.00 - 14.00

 

Maciej Matuszewski

Doradca ds Części i Akcesoriów

tel. 795567112
e-mail: m.matuszewski@nordauto.com.pl

Marek Kalinowski

Doradca ds Części i Akcesoriów

tel. 795567112
e-mail: m.kalinowski@nordauto.com.pl

Dział Likwidacji Szkód

 

Pon. - Pt. 8.00 - 16.00;

Sobota Nieczynne

Niedziela Nieczynne

 

Adam Perkowski

Doradca ds Likwidacji Szkód

tel. 502777886
e-mail: a.perkowski@nordauto.com.pl