Wyższy poziom hybrydy.

Odświeżona i odmieniona KONA Hybrid kontynuuje obsypaną nagrodami stylistykę nadwozia z pięknie poprowadzonymi liniami, którym towarzyszą najnowsze inteligentne technologie, takie jak najnowocześniejsze funkcje łączności i bezpieczeństwa.

Zalety Nowego Hyundaia KONA Hybrid.

KONA Hybrid przyciąga wzrok atrakcyjnym wyglądem, a dzięki innowacyjnemu hybrydowemu układowi napędowemu jest też bardzo oszczędna. Elegancko odświeżony i oferujący najnowsze inteligentne technologie, takie jak zaawansowane systemy wspomagania jazdy i intuicyjne funkcje łączności, ten wszechstronny SUV doskonale wygląda i zużywa niewiele paliwa.

Czym jest hybryda?

Nowy Hyundai KONA Hybrid jest wyposażony w silnik benzynowy oraz elektryczny, które współpracują ze sobą. Efektywne współdziałanie umożliwia pojemny akumulator, dzięki czemu zużycie paliwa i poziom emisji są rekordowo niskie. Samochód niezauważalnie przełącza się między silnikiem spalinowym i elektrycznym, a czasami włącza obie jednostki napędowe równocześnie. Układ hamowania odzyskowego wykorzystuje silnik elektryczny do spowalniania samochodu, jednocześnie ładując akumulator, aby użytkownik nie musiał tego robić.

Zaawansowane układy wspomagania jazdy nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Hybrid.

Większe bezpieczeństwo.

Teraz wyposażony w rozszerzoną gamę najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania jazdy, zapewniających kierowcy i pasażerom jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój.

Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Hybrid.

Najnowocześniejsza łączność.

Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami za pomocą telefonu i poleceń głosowych. Usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, parkingach i wielu innych.

Poznaj całą rodzinę Hyundai KONA.

Jeśli szukasz auta o bardziej sportowym wyglądzie, to Nowy Hyundai KONA jest po raz pierwszy oferowany w dynamiczne stylizowanym, inspirowanym sportami motorowymi wykończeniu N Line.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, Nowa KONA Hybrid jest produkowana z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

Kompaktowy SUV Hyundai Kona Hybrid w kolorze Surfy Blue – ujęcie z tyłu.
Logo „5 lat gwarancji bez limitu kilometrów” i „8 lat gwarancji na akumulator
1