Nowy TUCSON N Line.

Jesteś przyzwyczajony do składania oświadczeń. Teraz możesz nim jeździć - z dynamicznym, inspirowanym sportami motorowymi wykończeniem N Line. Oprócz stylistyki wyczynowej, niektóre układy napędowe są również wyposażone w zoptymalizowane ustawienia zawieszenia sterowanego elektronicznie, zapewniające bardziej sportową dynamikę jazdy.

Stylistyka

Pewność potężnych szczegółów.

Zmodernizowany dzięki szerokiej gamie elementów konstrukcyjnych inspirowanych sportami motorowymi, całkowicie nowy TUCSON N Line emanuje ekscytującym charakterem wydajności. Agresywnie przeprojektowany przód z parametrycznymi ukrytymi światłami jest zwieńczony unikalnym grillem z logo N Line i wyrafinowanymi wlotami powietrza, z czarną ramką otaczającą reflektory LED. Okładziny w kolorze nadwozia, zderzak i listwy boczne dodają elegancji temu sportowemu zestawowi.

 1. Całkowicie nowy Hyundai TUCSON N Line w szarym kolorze, widziany z przodu po prawej stronie.

  Nowoczesny przód.

  Ekskluzywna osłona chłodnicy N Line, jasnoniebieska osłona podwozia i prostokątny zderzak N Line ze sportowymi udoskonaleniami wlotu powietrza to tylko niektóre z najważniejszych elementów z przodu.

 2. Całkowicie nowy Hyundai TUCSON N Line w szarym kolorze, widziany od strony kierowcy.

  Dynamiczna linia boczna.

  Profil charakteryzuje się energetyzującą listwą boczną w kolorze nadwozia, która tworzy bardziej dynamiczne proporcje i linie, aby uzyskać smuklejszy wygląd.

 3. The all-new Hyundai TUCSON N Line in shadow grey, seen from the rear left.

  Sportowy tył.

  Prostokątny zderzak tylny współgra ze sportowymi podwójnymi końcówkami układu wydechowego i jasnoniebieską osłoną zderzaka, podkreśloną czerwonym paskiem odblaskowym.

  1. Fragment nowego przedniego grilla i reflektorów do Hyundaia TUCSON N Line.

   Grill N Line.

   Wyposażony w znaczek N Line i czarną ramkę otaczającą reflektory - parametryczne biżuteryjne wzory kratki zostały dopracowane ze sportowymi krawędziami, aby stworzyć dodatkowe odbicia.

  2. Fragment zupełnie nowych 19-calowych felg aluminiowych Hyundai TUCSON N Line.

   19-calowe felgi N Line.

   TUCSON N Line jest również wyposażony w odważniejsze i bardziej sportowe 19-calowe felgi aluminiowe. Kontynuując wątek Sensuous Sportiness, parametryczne wzory podkreślają ich geometryczną strukturę.

  3. Detail of the all-new Hyundai TUCSON N Line twin tip muffler exhausts.

   Podwójna rura wydechowa.

   Podwójne końcówki wydechu harmonizują z muskularną osłoną podwozia i elegancką linią odblasków, podkreślając fakt, że nasi projektanci wzorowali się na wyczynowym świecie Hyundaia N.

  4. Fragment szyb po stronie pasażera i słupek C w nowym Hyundai TUCSON N Line.

   Czarne akcenty.

   Czarna ramka wokół bocznej szyby przechodzi przez profil do dynamicznego tyłu, tworząc wrażenie ruchu inspirowane torem wyścigowym.

  5. Fragment tylnego spojlera nowego Hyundaia TUCSON N Line.

   Aerodynamiczny spojler tylny.

   Podkreślając sportowy wygląd tyłu, TUCSON N Line jest wyposażony w aerodynamiczny spojler, który jest dłuższy niż model standardowy i dodatkowo ozdobiony płetwami.

   Wnętrze

   Ulepsz swoją strefę komfortu.

   Witamy na zupełnie nowym poziomie sportowego charakteru. Usiądź w zmodernizowanym kokpicie nowego TUCSON N Line, a natychmiast poczujesz jego korzenie w sportach motorowych. Sportowe fotele N Line mają logo N i czerwone kontrastowe szwy, które można również znaleźć na tapicerce drzwi i podłokietniku. Inne elementy projektu N znajdują się na skórzanej gałce dźwigni zmiany biegów lub sterowniku shift-by-wire, w zależności od wybranej skrzyni biegów.

   Fragment całkowicie nowych przednich siedzeń Hyundaia TUCSON N Line.

   Siedzenia N Line.

   Sportowe fotele N Line zapewniają kontrolę i wygodę, doskonałe podparcie odcinka lędźwiowego i są wykończone luksusową mieszanką perforowanego czarnego zamszu i skóry.

   Fragment całkowicie nowej osłony konsoli shift-by-wire Hyundai TUCSON N Line.

   Konsola centralna.

   Logo N jest również wyświetlane na konsoli centralnej shift-by-wire, która ma eleganckie ciemne wykończenie.

   1. Fragment całkowicie nowych metalowych pedałów Hyundai TUCSON N Line.

    Sportowe pedały.

    Metalowe nakładki na pedały pedały poprawiają dynamikę jazdy. Są wykończone szczotkowanym metalem z antypoślizgowymi gumowymi podkładkami dla większej kontroli.

   2. Fragment zupełnie nowej kierownicy skórzanej Hyundai TUCSON N Line.

    Kierownica N Line.

    Wykończona szlachetną skórą, z czerwonymi kontrastowymi przeszyciami i sportowymi metalicznymi akcentami, kierownica N Line z dumą prezentuje logo N.

   3. Fragment zupełnie nowego samochodu Hyundai TUCSON N Line z czerwonymi akcentami.

    Czerwone przeszycia tapicerki.

    W sportowym wnętrzu zastosowano czerwone szwy akcentujące: na siedzeniach, kierownicy, tapicerce drzwi i podłokietniku.

    Osiągi

    Poczuj moc N Line.

    Ciesz się większą zwinnością i responsywnością dzięki temu, że niektóre warianty układu napędowego są również wyposażone w zoptymalizowane ustawienia parametrów elektronicznie sterowanego zawieszenia (ECS), zapewniające bardziej sportową dynamikę jazdy. Dowiedz się więcej o ECS i wszystkich dostępnych układach napędowych poniżej.

    Układy napędowe.

    Całkowicie nowa linia TUCSON N jest dostępna z różnymi układami napędowymi zarówno pod względem mocy, jak i wydajności, które są dostępne z różnymi poziomami elektryfikacji lub bez. Jedynym układem napędowym niedostępnym w wersji standardowej jest silnik wysokoprężny o małej mocy.

    1. Ikona hybrydy plug-in Hyundaia z akumulatorem 48 V i kroplami paliwa.

     Niższe zużycie paliwa.

     Oszczędzaj paliwo i zmniejsz emisje dzięki łagodnemu systemowi hybrydowemu 48 V. Wspomaga silnik spalinowy dodatkowym momentem obrotowym podczas przyspieszania i ruszania z miejsca.

    2. Schemat 1,6-litrowego T-GDi o mocy 150 KM i momencie obrotowym 250 Nm w nowej linii Hyundai TUCSON N

     Silnik 1.6 T-GDi o mocy 150 KM

     1,6-litrowy T-GDi Smartstream z 48-woltową technologią łagodnej hybrydy dostarcza 150 KM i jest dostępny w wersji z napędem na dwa koła. Jeśli chodzi o płynną zmianę biegów, możesz wybrać sześciobiegową inteligentną przekładnię manualną (6iMT) lub siedmiobiegową skrzynię dwusprzęgłową (7DCT).

    3. schemat 1,6-litrowego T-GDi o mocy 180 KM i momencie obrotowym 265 Nm w nowej linii Hyundai TUCSON N

     Silnik 1.6 T-GDi o mocy 180 KM.

     Jeśli interesuje Cię bardziej sportowy układ napędowy, ulepszony silnik benzynowy T-GDi o pojemności 1,6 litra zapewnia moc 180 KM. Jest dostępny z płynną 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (DCT) z napędem na cztery koła, a także z sześciobiegową inteligentną przekładnią manualną (iMT) z napędem na dwa koła.

    1. 1
    2. 2
    3. 3
    1. Ikona hybrydy Hyundai z kroplą akumulatora i paliwa.

     Elektryzująca wydajność.

     Hybryda jest napędzana nowym silnikiem benzynowym T-GDi Smartstream o pojemności 1,6 litra i silnikiem elektrycznym o mocy 44,2 kW z akumulatorem litowo-jonowo-polimerowym 1,49 kWh, co daje łączną moc 230 KM.

    1. 1
    1. Ikona hybrydy plug-in Hyundai z akumulatorem, wtyczką i kroplami paliwa.

     Najlepsze połączenie dwóch światów.

     Silnik benzynowy i silnik elektryczny zapewniają razem maksymalną moc 265 KM i maksymalny moment obrotowy 350 Nm.

    1. 1
    1. Schemat 1,6-litrowego T-GDi o mocy 150 KM i momencie obrotowym 250,1 Nm w zupełnie nowej linii N Hyundai TUCSON.

     Silnik benzynowy Smartstream.

     1,6-litrowy silnik benzynowy T-GDi Smartstream jest dostępny z 150 KM, sześciobiegową manualną skrzynią biegów i napędem na cztery lub dwa koła. Jest wyposażony w unikalną technologię CVVD (Continuously Variable Valve Duration) firmy Hyundai, która optymalizuje osiągi silnika i oszczędność paliwa, a jednocześnie jest przyjazna dla środowiska.

    1. 1