Hyundai Assistance Białystok

Hyundai Assistance - Nord Auto Białystok

Program Hyundai Assistance to gwarancja profesjonalnej pomocy specjalistów w sytuacji awarii auta lub jego unieruchomienia, wypadku, czy kradzieży. Hyundai Assistance to jeden z elementów 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów. Nasze samochody przez okres pięciu lat od zakupu objęte są pakietem assistance, aby zapewnić Ci pewność i wygodę przy użytkowaniu samochodu nawet w najmniej przewidywanych sytuacjach.

 

Skorzystaj z Centrum Pomocy.

 

Aby skorzystać z pomocy assistance wystarczy telefon do Centrum Pomocy
Hyundai Assistance Centrum udziela pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

+ 48 22 205 51 25


Koordynator z Centrum Pomocy zweryfikuje przysługującą Ci ochronę. Koordynator ustali rodzaj niezbędnej pomocy, skontaktuje się z odpowiednim usługodawcą i uzgodni szczegóły jego interwencji. W celu dokonania weryfikacji może poprosić Cię o podanie:

  • Twoich danych osobowych (imienia, nazwiska, adresu zamieszkania)
  • Danych pojazdu (marka, model, nr VIN, nr rejestracyjny, data pierwszej rejestracji, miejsce sprzedaży pojazdu)

Europ Assistance

 

Partnerem programu jest firma Europ Assistance.

 

Assistance 5+ - Nord Auto Hyundai Białystok

 

Chcemy zadbać o Twój komfort podróżowania nie tylko w okresie 5 lat gwarancji fabrycznej i dlatego oferujemy Ci Hyundai Assistance 5+. Wystarczy odwiedzić Autoryzowany Serwis Hyundai w Białymstoku i wykonać rutynowy przegląd zgodnie z zaleceniami producenta. W podziękowaniu za wizytę otrzymasz w cenie przeglądu cały rok opieki Hyundai Assistance 5+. I tak już za każdym razem po kolejnych przeglądach. Naprawa na miejscu, holowanie, samochód zastępczy czy hotel – wszystko to bez kosztów po jednym telefonie do centrum opieki prowadzonego przez specjalistów z firmy Europe Assistance.

 

 

Pogram ochrony Assistance 5+ przeznaczony jest dla:

  • pojazdów, które kończą pięcioletni okres gwarancji i związanego z nią Assistance,
  • pojazdów zakupionych (nowych lub używanych) poza granicami Polski,
  • pojazdów starszych niż 5 lat eksploatacji. 

 

Gwarancja

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Gwarancja jest dostępna w standardzie, bez dodatkowych opłat.

 

Baza techniczna

Autoryzowane serwisy Hyundai dysponują zawsze aktualną dokumentacją techniczną i oprogramowaniem diagnostycznym. Dzięki temu można mieć pewność, że potencjalne usterki zostaną poprawnie zdiagnozowane, a samochód zostanie naprawiony we właściwy sposób. Korzystając z Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai Nord Auto Białystok, zyskujesz pewność, że książka serwisowa auta oraz dokumentacja serwisowa będzie prowadzona starannie i rzetelnie.