Zobacz rzeczy z nowej perspektywy.

Całkowicie nowy BAYON to mały na zewnątrz i duży wewnątrz crossover SUV, który ma wywrzeć niezatarte wrażenie. Wyposażony w mnóstwo inteligentnych technologii, takich jak najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i łączności oraz wydajne układy napędowe.

W całkiem nowym stylu.

Całkowicie nowy BAYON to najnowszy i najbardziej kompaktowy członek rodziny SUV-ów Hyundaia. Ten świeży crossover SUV naprawdę wstrząsa segmentem dzięki eleganckiemu stylowi, przestronnemu wnętrzu i wielu inteligentnym technologiom bezpieczeństwa i łączności.

 1. The high-tech looking details and clean look of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

  Stylowy crossover miejski.

  Kompaktowy i łatwy w prowadzeniu, ten elegancki crossover SUV wyróżnia się w wielu stylach - zaawansowane technologicznie detale i czysty wygląd wyróżniają go z tłumu.

 2. The cutting-edge Advanced Driver Assistance Systems inside the all-new Hyundai BAYON crossover SUV.

  Najlepsze bezpieczeństwo w swojej klasie.

  Ciesz się większym bezpieczeństwem i spokojem dzięki szerokiej gamie najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy - z których wiele stanowi już standardowe wyposażenie.

 3. The roominess and cargo space of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

  Pojemna przestrzeń ładunkowa.

  Gdziekolwiek zaprowadzą Cię życiowe przygody - pokochasz wygodę i przestrzeń do przechowywania w przestronnym wnętrzu - oraz wysoką pozycję siedzącą zapewniającą poczucie bezpieczeństwa i solidności SUV-a.

  1. The 10.25’’ digital cluster in the all-new Hyundai BAYON crossover SUV.

   Dwa cyfrowe wyświetlacze.

   Cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala i centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu to zaawansowane technologicznie elementy najlepszego w swojej klasie cyfrowego zestawu wskaźników.

  2. The all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV on a crosswalk.

   Zaawansownay pakiet bezpieczeństwa.

   Wyróżniający się w swoim segmencie, zupełnie nowy BAYON oferuje obszerną listę funkcji bezpieczeństwa Hyundai SmartSense - wiele z nich stanowi standardowe wyposażenie.

  3. The all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV supports Apple CarPlay™ and Android Auto™.
   1

   Bezproblemowa łączność.

   Centralny ekran dotykowy obsługuje Apple CarPlay ™ i Android Auto ™, dzięki czemu można podłączyć telefon i korzystać z funkcji telefonu bezpośrednio na dużym ekranie.

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

   Jak każdy Hyundai, nowy BAYON jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją na nieograniczony przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży - standard.

   Couple sitting in the boot room of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.
   2
   Hyundai 5 year unlimited mileage warranty.
   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. 1
   2. 2
   3. 3