Elegancja niesamowitej wydajności.

Ze swoją wydłużoną sylwetką i pochyloną linią dachu, Hyundai i30 Fastback N jest eleganckim pięknem. Pewny siebie i doskonale proporcjonalny, ulepszone elementy stylistyczne i zaktualizowana stylistyka odzwierciedlają jego referencje osiągów.

Przesuń kursor, aby porównać modele i30 Fastback oraz i30 Fastback N.

Stylistyka

Zaprojektowany, aby przyciągać wzrok.

Wyjątkowy wyraz stylu, nowy Hyundai i30 Fastback N został zaprojektowany skupiając się na sportowych osiągach i dynamicznym wyglądzie. To nie tylko odświeżona stylistyka, ale także niesamowite osiągi wymagały zmian, takie jak nowy, agresywnie wyglądający przedni zderzak z wlotami powietrza zaprojektowanymi w celu poprawy aerodynamiki i zmniejszenia turbulencji. A nowe 19-calowe kute felgi aluminiowe wyglądają fantastycznie, poprawiając jednocześnie prowadzenie i przyczepność.

360°

0%
  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. Hyundai i30 Fastback N from the front.

   Z przodu.

   Nowe reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej w kształcie litery V, wychodzą z nowego szerokiego grilla, który został zoptymalizowany pod kątem efektywnego chłodzenia silnika.
  2. Hyundai i30 Fastback N from the side

   Z profilu.

   Jedną z nowości w modelu i30 Fastbak N są pierwsze w historii 19-calowe kute felgi aluminiowe połączone z oponami Pirelli P Zero.
  3. Hyundai i30 Fastback N from the rear

   Z tyłu.

   Nowy tylny zderzak został wyposażony w zintegrowane światła przeciwmgielne, czerwoną kontrastującą linię i dwie duże rury wydechowe.

   Ponadczasowe piękno sportowego fastbacka.

   Ponadczasowe piękno sportowego fastbacka spływa na elegancko wydłużony tył. Inspirowane kroplą wody wykończenie słupka C i tylna szyba zostały zaprojektowane z miękkimi, eleganckimi kształtami, aby wzmocnić zwężającą się linię pasa. Nagroda "Sports Car of the Year 2019" czytelników Auto Bild jest dowodem na to, że nasi fani, czyli „N-tuzjaści”, uwielbiają jego osiągi i design.

   Wnętrze

   Ulepszone sportowe wnętrze.

   Stworzone dla i przez ludzi, którzy naprawdę kochają samochody. Eleganckie i sportowe wnętrze nowego i30 Fastback N zachwyca każdym detalem. W kokpicie chodzi w równym stopniu o kontrolę, co o komfort. Ergonomia jest całkowicie zorientowana na kierowcę – masz wszystko w zasięgu wzroku i na wyciągnięcie ręki.

   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. interior view of the cockpit inside the new Hyundai i30 Fastback N showing the N Light Seats

    Sportowe fotele.

    Pokryte skórą premium i materiałami Alcantara®, lekkie, wyczynowe fotele przednie mają podświetlane logo N oraz elektryczną regulację podparcia lędźwiowego (4 kierunki).

   2. close-up of the racing-inspired paddle shifters on the steering wheel on the new Hyundai i30 Fastback N

    Łopatki zmiany biegów.

    Łopatki inspirowane wyścigami zostały umieszczone wygodnie pod kierownicą, aby zapewnić szybką zmianę biegów na wyciągnięcie ręki.

   3. N Cluster inside the new Hyundai i30 Fastback N

    Zestaw wskaźników N.

    Szybko sprawdzaj temperaturę oleju silnikowego, moment obrotowy i doładowanie turbosprężarki. Funkcja synchronizacji zmiany biegów obsługuje jazdę po torze. Czerwona strefa obrotomierza zmienia się w zależności od temperatury oleju.