Piękno elektrycznej innowacji.

Mobilność przyszłości właśnie nadeszła i staje się częścią codziennego życia. Dzięki kultowemu wzornictwu, ekscytującym innowacjom technologicznym i niezrównanemu komfortowi, IONIQ 5 na nowo definiuje sposób, w jaki ludzie patrzą na samochody elektryczne. Dzięki innowacyjnemu projektowi samochodu koncepcyjnego i zadziwiającej gamie inteligentnych technologii, został stworzony, aby zabrać Cię dalej – z szybszym ładowaniem i bardziej eleganckim stylem.

World Car of the Year

IONIQ 5 zdobywa aż trzy nagrody World Car of the Year, w tym główną dla światowego samochodu roku.
Logo elektromobilność programu dopłat rządowych "Mój elektryk"
1

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai IONIQ 5 już teraz dostępny w programie „Mój elektryk”. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.
A woman resting in the reclined passenger seat insider her Hyundai IONIQ 5 electric CUV.
2

Ładowarka Hyundai WallBox

Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych typu plug-in to dokładnie to, czego potrzebujesz. Teraz dostępna w atrakcyjnej cenie za 1 zł dla zamówień z finansowaniem Hyundai Finance albo Hyundai Fleet Lease.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. The Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV with its futuristic design from the front.

  Elektryzujący design.

  Zainspirowany futurystycznym designem Concept 45 EV, elegancka zmysłowość IONIQ 5 jest hołdem dla dziedzictwa designu Hyundaia, zaprojektowanego na nowo z myślą o przyszłości.

 2. Schematic of Hyundai's E-GMP platform for electric vehicles like the new IONIQ 5 electric CUV.

  Platforma E-GMP.

  Ciesz się szybszym ładowaniem, zwiększonym zasięgiem, lepszym prowadzeniem i większą przestrzenią we wnętrzu – dzięki przełomowej elektrycznej Globalnej Platformie Modułowej Hyundaia dedykowanej pojazdom elektrycznym.

 3. Hyundai's IONIQ 5 electric midsize CUV interior seen from above.

  Inteligentna przestrzeń życiowa.

  Dzięki naszej dedykowanej platformie EV byliśmy w stanie stworzyć wnętrze, które jest zupełnie nowym doświadczeniem w samochodzie – redefiniując przestrzeń życiową i poruszającą się.

  Mobilność przyszłości jest tutaj.

  Dzięki zapierającej dech w piersiach stylistyce i dynamice jazdy, a także akumulatorom 800 V zapewniającym ultraszybkie ładowanie, ten elektryczny CUV zapewnia ekscytujące osiągi. Został zbudowany na najnowocześniejszej platformie, która jest niczym technologiczny kamień milowy w erze ekspansji pojazdów elektrycznych.

  Czym jest pojazd elektryczny?

  IONIQ 5 to tak zwany akumulatorowy pojazd elektryczny lub w skrócie BEV. Pojazdy całkowicie elektryczne, takie jak IONIQ 5, nie wykorzystują żadnego paliwa palnego, a zatem nie emitują spalin z rury wydechowej. A ponieważ nie mają sprzęgła ani przekładni, koszty eksploatacji są niższe – a ruszanie spod świateł jest szybkie dzięki dużej ilości chwilowego momentu obrotowego. To płynne i szybkie przyspieszenie zapewnia bardzo dynamiczną i ekscytującą jazdę.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. A young couple standing next to their Hyundai IONIQ 5 as it is charging in a residential city street.

   Doskonała wydajność ładowania.

   Nie masz czasu na czekanie? Nie martw się, korzystając z ultraszybkiej stacji ładowania możesz zwiększyć zasięg o 100 km w 5 minut lub naładować akumulator do 80% w zaledwie 18 minut!

  2. A man grabs the charging cable from the frunk in the front of his Hyundai IONIQ 5.

   Brak wymiany oleju. Mniej konserwacji.

   Pojazdy elektryczne kosztują mniej w utrzymaniu, ponieważ nie potrzebują zbiornika oleju, układu przekładniowego ani katalizatora – co oznacza niższe koszty konserwacji i koniec z wymianą oleju.

  3. A Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV passing another car on a country road.

   Natychmiastowe przyspieszenie.

   Błyskawicznie po starcie, pokochasz bardzo sportowe przyspieszenie. IONIQ 5 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,2 sekundy w wersji z dwoma silnikami, napędem na wszystkie koła i akumulatorem 72,6 kWh.

   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. Elektryzujące osiągi.

    W przestrzeni zwolnionej po wyjęciu silnika spalinowego został umieszczony silnik elektryczny i akumulator, co powoduje, że nisko położony środek ciężkości pozwala na idealny rozkład masy między przednią i tylną osią oraz zapewnia lepsze wrażenia z jazdy przy dużej prędkości.
   2. Systemy bezpieczeństwa.

    Ciesz się maksymalnym bezpieczeństwem dzięki najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa i funkcjom wspomagania kierowcy w gamie Hyundai, w tym technologii bezpieczeństwa autonomicznego poziom 2.
   3. Inteligentny komfort i wygoda.

    Projektanci Hyundai odtworzyli wnętrze jako zupełnie nowe doświadczenie w samochodzie, oferując inteligentne funkcje zwiększające wygodę i niesamowity komfort.

    Charge myHyundai

    Program Charge myHyundai oferuje różne taryfy, dzięki czemu możesz znaleźć idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb. Ładowanie Twojego samochodu elektrycznego nigdy nie było łatwiejsze.

    Elektryfikacja

    Istnieje wiele powodów, dla których warto przesiąść się do samochodu elektrycznego: wrażenia z jazdy, zrównoważony rozwój, niższe koszty i zerowa emisja spalin. Sprawdź, dlaczego przejście na elektryczność ma sens.
    A man, looking at his cell phone while he approaches his Hyundai IONIQ 5 parked in the street.

    Hyundai IONIQ 5 N

    Poznaj całkowicie nowy Hyundai IONIQ 5 N – nasz pierwszy w pełni elektryczny model o wysokich osiągach ze sportowej serii N.

    5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

    Jak każdy Hyundai, IONIQ 5 jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Popieramy tę jakość 5-letnią nieograniczoną gwarancją na przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczami, które kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ponadto wysokowydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy jest objęty gwarancją przez 8 lat lub 160 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się dodatkowym spokojem, który daje jedna z najlepszych gwarancji w branży — standard.
    Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV parked in a driveway, seen from above.
    3, 4
    Hyundai 5 year unlimited mileage and 8 year battery warranty
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. 1
    2. 2
    3. 3