Przedstawiamy nowy model Hyundai KONA.

KONA nowej generacji oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wygody oraz wiodący w swojej klasie zasięg. Zapewnia jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów technologii i funkcji w segmencie B-SUV, w tym najszerszą gamę układów napędowych.

Zobacz światową premierę nowego modelu Hyundai KONA.

 

SangYup Lee, Executive Vice President and Head of Hyundai Design Center
KONA ewoluowała pod każdym względem, aby zapewnić jeszcze szerszy zakres różnorodności i zapewnić naszym Klientom wartość dodaną w ich codziennym stylu życia.

- SangYup Lee – Wiceprezes Wykonawczy i Szef Hyundai Design Center -

Design

Design zaprojektowany z myślą o napędzie elektrycznym.

Tym razem Hyundai odszedł od konwencjonalnego procesu projektowania od wersji benzynowej do elektrycznej i zastosował proces odwrotny – zaczeliśmy od wersji elektrycznej, łącząc czysty, charakterystyczny przód z aerodynamicznymi, płynnymi liniami. Zaowocowało to futurystycznym nadwoziem, który podkreśla charakter SUV-a, zapewniając wytrzymałe i dynamiczne wrażenie.

The Hyundai all-electric IONIQ 6 Streamliner from the rear.

Większy i odważniejszy.

Aby zapewnić maksymalną przestrzeń życiową, nowa KONA ewoluowała – stała się bardziej wytrzymała, szersza i dłuższa, ale nadal nie tracąc nic ze swojego kultowego charakteru. 

Lampa Seamless Horizon.

Czysty, charakterystyczny przód jest podkreślony przez lampę Seamless Horizon, elegancko wyginającą się na całej masce, zapewniając bardziej dynamiczną prezencję na drodze.

Wyposażenie

Wyznaczanie nowych standardów.

Nowy Hyundai KONA wyznacza nowe standardy w segmencie subkompaktowych SUV-ów dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych inteligentnych technologii. Ciesz się niezawodną łącznością i inteligentnymi funkcjami, wspieranymi przez najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Dwa zintegrowane ekrany 12,3".

  Elegancka, modułowa deska rozdzielcza jest wyposażona w dwa zintegrowane wyświetlacze, nadające nowoczesny wygląd: 12,3-calowy dotykowy ekran informacyjno-rozrywkowy oraz 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników.
 2. Cyfrowy kluczyk.

  Dla większej wygody model KONA można zamykać, otwierać i uruchamiać za pomocą cyfrowego kluczyka, wykorzystując komunikację bliskiego zasięgu (NFC) w smartfonach lub inteligentnych zegarkach, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. 
 3. Aktualizacje Over-the-Air.

  Całkowicie nowa KONA przenosi łączność na wyższy poziom dzięki ciągłym aktualizacjom oprogramowania Over-the-Air (OTA), pozwalając właścicielom samochodów zaoszczędzić na kosztach i serwisować swoje samochody za pomocą najnowszych aktualizacji oprogramowania.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Widok 360 stopni (SVM).

   Wąskie miejsce parkingowe? Z nową KONĄ to nie problem. System kamer 360 stopni (SVM) w zupełnie nowym modelu KONA sprawia, że manewrowanie w ciasnych przestrzeniach jest łatwe i bezpieczniejsze.

  2. Przestrzeń ładunkowa aż do 466 litrów.

   Ładowanie czegokolwiek, od bagażu po torby na zakupy, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki wygodnej, konfigurowalnej tylnej klapie Smart Power, która zwiększa dostęp do przestrzeni ładunkowej.

  3. Asystent jazdy autostradowej (HDA 2).

   System pomaga kierowcy zachować bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu i wspomaga wyprzedzanie wolniejszych pojazdów z przodu.

   Inteligentny asystent parkowania (RSPA).

   Nowa KONA może samodzielnie parkować równolegle, parkować po przekątnej, wjeżdżać do miejsca parkingowego i wyjeżdżać z niego do przodu – gdy Ty stoisz na zewnątrz samochodu.

   Napęd elektryczny

   Inteligentna technologia dla wersji elektrycznej.

   Dzięki znakomitej gamie zaawansowancyh technologii i inteligentnym funkcjom zwiększającym wygodę, zupełnie nowy KONA Electric wstrząsa swoim segmentem. Od autonomicznej jazdy poziomu 2 i zdalnego asystenta parkowania, aż po technologię Vehicle-to-Load i wyświetlacz przezierny Head-up – masz do dyspozycji najnowsze i najlepsze funkcje.

   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. Wyświetlacz przezierny Head-up.

    Wyświetlacz przezierny dostarcza wszystkie najważniejsze informacje, takie jak wskazówki lub ostrzeżenia, wyświetlając je bezpośrednio na wysokości oczu kierowcy. 
   1. 1
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. Funkcja Vehicle-to-Load.

    Dzięki dwukierunkowej ładowarce pokładowej z funkcją Vehicle-to-Load (V2L) można w pełni wykorzystać zrównoważoną mobilność elektryczną, umożliwiając swobodne korzystanie lub ładowanie dowolnych urządzeń elektrycznych, takich jak skutery lub sprzęt kempingowy.
   1. 1
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. Asystent unikania kolizji czołowych (FCA 2.0).

    Wykrywając drogę przed pojazdem za pomocą radaru i kamery, asystent unikania kolizji czołowych (FCA 2.0) automatycznie zwalnia, gdy wykryje nagłe hamowanie samochodu poprzedzającego lub pieszych i rowerzystów. Obejmuje także funkcje takie jak: wymijanie, przekraczanie skrzyżowań, zmianę pasa ruchu i zmianę pasa bocznego.
   2. Asystent jazdy autostradowej (HDA).

    Najnowocześniejsza technologia jazdy autonomicznej Hyundai na poziomie 2 umożliwia automatyczne kierowanie, przyspieszanie i hamowanie samochodu. Ocenia otoczenie podczas jazdy i aktywnie interweniuje, gdy wystąpi niebezpieczna sytuacja na drodze. Utrzymuje samochód na środku pasa ruchu i zachowuje bezpieczną odległość za poprzedzającym pojazdem. 
   1. 1
   2. 2
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. Active Sound Design (e-ASD).

    Nowy dźwięk elektrycznej jazdy. System e-ASD wytwarza wirtualny dźwięk jazdy za pośrednictwem dedykowanych kontrolerów i systemu audio Bose, zapewniając dynamiczne wrażenia z jazdy. Optymalny dźwięk jest dostosowany do kabiny, w zależności od prędkości, momentu obrotowego i siły przyspieszania. Kierowcy mogą regulować głośność i dostosowywać dźwięk w kabinie.
   1. 1
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. Podgrzewana pokrywa ładowania.

    Nigdy więcej kłopotów z ładowaniem zimą. Całkowicie nowa KONA Electric jest wyposażona w sprytny system ogrzewania, który zapewnia, że pokrywa portu ładowania nie zamarznie w zimie. W ten sposób zawsze możesz ładować, kiedy potrzebujesz.
   1. 1