Najwyższej klasy funkcje wyposażenia.

Nowy Hyundai i20 jest wyposażony wnajwyższej klasy funkcje we wszystkich głównych kategoriach – wysoka wydajność oraz imponujące osiągi idą w parze z poziomem wygody, które sprawiają, że ten samochód naprawdę wyróżnia się w swoim segmencie.

Osiągi

Układy napędowe o większej wydajności.

Wybierz spośród 2 silników z trzema możliwymi wariantami skrzyni biegów. Dostępny jest silnik 1.0 T-GDI w wersji 100 KM do wyboru z 6-biegową skrzynią manualną lub automatyczną 7DCT, a także silnik 1.2 MPI o mocy 84 KM z 5-biegową skrzynią manualną.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Black letters against a white background saying "120 PS" 

  Dynamiczne osiągi.

  Dzięki silnikowi MPI oraz turbodoładowanym GDI, model i20 jest świetnie przygotowany, aby zapewnić osiągi pasujące do jego sportowego charakteru.

 2. Granatowe litery na białym tle z napisem "7 prędkość"

  Spełnia oczekiwania.

  W zależności od wybranego silnika, i20 jest dostępny z różnymi skrzyniami biegów: 5- lub 6-biegową manualną oraz 7-biegową automatyczną DCT.

 3. Granatowe litery na białym tle z napisem "więcej wkrótce"

  Więcej wkrótce.

   

  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Wykres przedstawiający krzywe momentu obrotowego i mocy 1,0-litrowego silnika benzynowego T-GDi .

   Turbodoładowany silnik 1.0 T-GDI.

   Nasz trzycylindrowy silnik T-GDI o pojemności 998 cm3 został zaprojektowany, aby przenieść sportową osobowość i20 na drogi. Dzięki mocy 100 KM  prowadzenie samochodu staje się zarówno przyjemne, jak również eknonomiczne. 

  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Wykres przedstawiający krzywe momentu obrotowego i mocy 1,2-litrowego silnika benzynowego MPi w modelu i20.

   Silnik benzynowy 1.2 MPI.

   Dzięki pojemności skokowej 1197 cm3 i 4 cylindrom, ten 84-konny silnik to delikatna siła, z którą należy się liczyć. W połączeniu z 5-biegową manualną skrzynią biegów, ta jednostka napędowa oferuje zarówno pełną kontrolę, jak i przyjemną moc momentu obrotowego.

  1. 1
  Dźwignia zmiany biegów wewnątrz Hyundaia i20 dla 7-biegowej dwusprzęgłowej automatycznej skrzyni biegów.

  7-biegowa skrzynia automatyczna.

  7-biegowa automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem łączy w sobie oszczędność paliwa i przyjemność z jazdy manualnej skrzyni biegów z wygodą skrzyni automatycznej.
  Dźwignia ręcznej skrzyni biegów wewnątrz Hyundaia i20, widok od strony pasażera.

  6-biegowa skrzynia manualna.

  Wolisz samodzielnie obsługiwać sprzęgło i biegi? Wybierz konfigurację silnika z manualną skrzynią biegów, aby uzyskać precyzyjną, płynną zmianę biegów.

  Wygoda

  Wysokiej klasy łączność i system audio.

  Ciesz się większą wygodą dzięki bezprzewodowemu kopiowaniu ekranu Twojego smartfona na 8-calowym ekranie centralnym oraz  bezprzewodowemu ładowaniu wszystkich Twoich urządzeń mobilnych. Dostępny system audio premium BOSE® z ośmioma głośnikami zapewnia jeszcze więcej zabawy, gdy chcesz po prostu włączyć dźwięk i śpiewać podczas jazdy. 
  Obraz bezprzewodowego ładowania wewnątrz Hyundaia i20.

  Bezprzewodowe ładowanie.

  Ciesz się bezprzewodową łącznością ze swoim telefonem komórkowym – bezprzewodowe ładowanie Twoich urządzeń mobilnych oraz bezprzewodowe kopiowanie ekranu smartfona na ekranie centralnym samochodu.
  Zbliżenie na porty USB w Hyundai i20.

  Gniazda USB.

  Podłączanie i ładowanie przenośnych urządzeń USB nigdy nie było łatwiejsze dzięki portom USB-C z przodu i z tyłu samochodu – wystarczy podłączyć i grać.

  System audio Premium Bose®

  Ciesz się niesamowitymi wrażeniami dźwiękowymi dzięki wysokiej klasy systemowi audio Premium Bose®. Wyposażony w osiem głośników, w tym subwoofer, został zaprojektowany tak, aby dotrzymać kroku sportowemu stylowi Hyundaia i20, zapewniając niezapomniane wrażenia dźwiękowe.
  Zbliżenie na głośnik należący do systemu dźwiękowego Bose Hyundaia i20.

  Łączność

  Wiodące w segmencie funkcje łączności.

  Ciesz się zaawansowanymi technologicznie funkcjami łączności takimi jak bezprzewodowa funkcja podłączenia telefonu oraz funkcja dzielenia ekranu, dostępna na 10,25 calowym ekranie systemu multimedialnego. Dzięki systemowi łączności Bluelink możesz kontrolować samochód za pomocą swojego telefonu lub głosu. System rozpoznawania mowy oraz funkcje, dzięki którym Twoja jazda będzie jeszcze wygodniejsza i przyjemna, zapewnią Ci bezproblemową łączność z i20.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Mężczyzna na fotelu kierowcy obsługujący ekran dotykowy Hyundaia i20 podczas jazdy.

   Zestaw wskaźników 10,25".

   Aby zapewnić jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie wygląd deski rozdzielczej, cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala, wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jazdy.
  2. Zbliżenie na deskę rozdzielczą Hyundaia i20 z 10,25-calowym wyświetlaczem cyfrowym.

   Centralny ekran dotykowy 10,25".

   Hyundai i20 zapewnia innowacyjną technologię, która ułatwia życie. Opcjonalny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala łączy w sobie nawigację 3D, multimedia i funkcje łączności.
  3. 8-calowy centralny ekran dotykowy Hyundaia i20.
   1

   8-calowy ekran dotykowy.

   8 calowy ekran dotykowy z dźwiękiem wyświetlacza obsługuje również bezprzewodowe dublowanie smartfona, umożliwiając łatwe podłączenie i wykonanie kopii lustrzanej smartfona za pośrednictwem Apple CarPlay™ i Android Auto™ bez podłączania kabli.

   Usługi łączności Bluelink®

   Usługi online dla samochodów Bluelink® zapewniają bezproblemową łączność bezpośrednio z rozpoznawaniem głosu i szeroką gamą funkcji, dzięki którym Twoja jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza. Oprócz wielu sprytnych funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, system nawigacji zawiera również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE.
   Zbliżenie ekranu dotykowego Hyundai i20 10,25" AVN z systemem nawigacji na ekranie.

   Wyznaczanie trasy.

   Dzięki tej funkcji trasa nie jest już wyznaczana przez procesor wewnątrz urządzenia nawigacyjnego, ale przez potężny serwer w chmurze Hyundai. To umożliwia dokładniejszą prognozę ruchu na drodze, bardziej precyzyjne ustalenie czasu dotarcia na miejsce oraz bieżące zmiany trasy podczas jazdy.
   Hyundai i20 przed nowoczesnym budynkiem miejskim.

   Nawigacja po zaparkowaniu.

   Możesz zaparkować swojego i20 jeszcze przed dotarciem na miejsce parkowania, jeśli jesteś w promieniu 200m-2km od niego. Możesz powierzyć nawigację aplikacji Bluelink, która posługując się rozszerzoną rzeczywistością, pokieruje Cię dokładnie tam gdzie chciałeś dojechać.
   Aplikacja Hyundai Bluelink® Connected Car Services.

   Usługi łączności Bluelink®

   Niezależnie czy jesteś tuż przed, w trakcie, czy już po jeździe Twoim Hyundaiem, system Bluelink® sprawia, że jesteś cały czas połączony z samochodem. Dostęp do Bluelink® możliwy jest przez ekran dotykowy w samochodzie oraz przez aplikację mobilną w Twoim smartfonie.
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. Obraz ekranu asystenta parkowania w menu nawigacyjnym Hyundaia i20

    Asystent parkowania (PA)

    Teraz z łatwością zaparkujesz na każdym miejscu parkingowym dzięki asystentowi parkowania (PA). Korzystaj z półautonomicznego parkowania obsługiwanego przez szereg czujników i kamer.

   2. Obraz ekranu trybów nastroju w menu nawigacyjnym Hyundaia i20.

    Dźwięki natury.

    Dzięki nastrojowym dźwiękom natury możesz przenieść się w zupełnie inną scenerię np. na długich trasach lub w korku ulicznym w godzinach szczytu. Dostępnych jest 6 różnych pejzaży dźwiękowych offline, których możesz słuchać i relaksować się.

   3. Obraz 10,25-calowego ekranu Hyundaia i20, pokazujący gastronomiczne lokale w okolicy.

    Integracja LA LISTE.

    Szukasz świetnej restauracji po długiej podróży? LA LISTE, teraz dostępna w Hyundaiu i20, poleca najlepsze lokale gastronomiczne w Twojej okolicy.

    Zbliżenie na sterowanie pojazdem z funkcją rozpoznawania głosu.

    Rozpoznawanie mowy.

    Aktywuj system rozpoznawania mowy za pomocą jednego przycisku i wydawaj polecenia za pomocą głosu.
    Przycisk eCall w Hyundaiu i20.

    Funkcja eCall.

    Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. System eCall automatycznie powiadamia służby ratownicze i podaje im lokalizację samochodu w przypadku poważnego wypadku.

    Bezpieczeństwo

    Kompleksowy pakiet bezpieczeństwa.

    Dzięki systemowi wspomagania kierowcy Smart Sense, Hyundai i20 oferuje zaawansowane pakiety aktywnego bezpieczeństwa – stworzone, aby zapewnić spokój Tobie i Twoim najbliższym.
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. Asystent podążania na pasie ruchu (LFA).

     Po raz pierwszy i20 ma funkcję asystenta podążania na pasie ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 180 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.

    2. System monitorowania martwego pola (BCA).

     Przy pomocy radarów na tylnym zderzaku i przedniej kamery, system BCA poinformuje Cię gdy wykryje ruch w tzw. martwym polu. Jeśli w takiej sytuacji włączysz drogowskaz, system użyje głosowego znaku ostrzegawczego i zahamuje aby uniknąć kolizji.

    3. Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA).

     Przy cofaniu w miejscach o ograniczonej widoczności system ostrzega przed pojazdami przejeżdżającymi z tyłu, a w razie konieczności automatycznie uruchamia hamulce.

    4. Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

     Obserwujący drogę za pomocą radaru i kamery system FCA automatycznie hamuje po wykryciu nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu, rowerzysty lub pieszego na drodze.

    5. Oparty na nawigacji inteligentny tempomat (NSCC).

     Wykorzystuje najnowocześniejszy system nawigacji do przewidywania nadchodzących zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość, aby zapewnić bezpieczniejszą jazdę.

    6. Inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości (ISLA).

     Ta funkcja ostrzega kierowcę dźwiękowo lub wizualnie, gdy przekroczy on limit prędkości. W połączeniu z ręcznym ogranicznikiem prędkości ISLA może automatycznie dostosować prędkość samochodu.

    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    6. 6
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. Hyundai i20 pokazany z boku i z tyłu.

     System monitorowania tylnej kanapy (ROA).

     Wykrywa, czy tylne drzwi zostały otwarte lub zamknięte przed uruchomieniem samochodu, a następnie przypomina kierowcy o konieczności sprawdzenia siedzeń po wyjściu z pojazdu.
    2. Dwa Hyundai i20 w alejce, zaparkowane pod kątem 90 stopni

     Asystent unikania kolizji podczas cofania (PCA-R).

     Ta nowa funkcja wykorzystuje tylne i boczne czujniki radarowe do wykrywania przeszkód podczas cofania, ostrzega przed zagrożeniem, a w razie potrzeby automatycznie hamuje w celu uniknięcia kolizji.
    3. Hyundai i20 zaparkowany przed budynkiem.

     Powiadomienie o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA).

     Ta sprytna funkcja do jazdy po mieście ostrzega kierowcę, gdy pojazd z przodu rusza i zaczyna się oddalać, na przykład na światłach lub w korku.