Samochody używane Hyundai Białystok

Nord Auto Hyundai Białystok z ofertą Hyundai Promise

 

Nie wszystkich stać na nowy samochód marki Hyundai. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy może wybrać jedną z opcji finansowania ratalnego naszych pojazdów. Dlatego też dla wszystkich klientów salonu Nord Auto Hyundai w Białymstoku proponujemy ofertę, obok której nie można przejść obojętnie. To Hyundai Promise, coraz popularniejszy sposób na zakup używanego pojazdu marki Hyundai. Co ważne, nie oznacza to, że taki pojazd jest w jakimkolwiek stopniu gorszy od nowego. Oczywiście na liczniku ma przejechaną konkretną liczbę kilometrów, podzespoły nie są nowe, ale za to w pełni sprawne, o czym przekonasz się, gdy po wielu miesiącach podróżowania Hyundaiem z oferty Promise żadna awaria nie wystąpi. Wszystko dlatego, że każdy używany pojazd przed dołączeniem do oferty Hyundai Promise jest skrupulatnie sprawdzany przez fachowców w celu wykrycia jakichkolwiek potencjalnych zagrożeń. Jeśli ich brak, auto trafia na sprzedaż! 

 

Samochody używane Nord Auto Hyundai Białystok to bez wątpienia świetna oferta dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup nowego modelu. Oczywiście, tak jak w przypadku salonowych wersji, również te używane mogą zostać zabrane na jazdę testową. Zachęcamy do umówienia się na konkretny termin, kiedy przejedziesz się jednym z dostępnych Hyundaiów, będziesz wiedział, że to model na lata użytkowania czy to w mieście, czy na trasie! 

 

Sprawdzone samochody i szereg korzyści!

 

Decydując się na Hyundai Promise, możesz liczyć na szereg korzyści nie tylko związanych z przyjemnością i bezpieczeństwem z jazdy jednym z modeli koreańskiego producenta. To bowiem przede wszystkim gwarancja pełnego zabezpieczenia się na najbliższe lata podróżowania. Na każde auto używane Hyundai dajemy od 2 do 5 lat gwarancji. To nie koniec, możesz liczyć na dodatkowy rok darmowego Assistance. Pomoc drogowa przybędzie bez względu na dzień czy godzinę. W przypadku awarii, kolizji lub nawet przebitej opony, najbliższa firma zajmująca się holowaniem aut, przybędzie na miejsce zdarzenia i przetransportuje samochód do serwisu!

 

Jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie, gdy wybierzesz Hyundai Promise z oferty salonu Nord Auto w Białymstoku? To certyfikat DEKRA, który otrzymuje każdy używany samochód z opisywanej oferty. To jednak wciąż nie koniec, wybierając jeden z modeli Hyundai Promise, auto, którym podróżujesz aktualnie, może zostać przez nas odkupione w ramach oferty. Nie tylko zyskujesz dodatkową gotówkę, ale także zmniejszasz koszty zakupu Hyundaia. Szereg korzyści dla wymagających klientów, czekamy na Ciebie!